Drewniane tarasy – Warszawa

Drewnie tarasy wykonane z trwałego i niezwykle oryginalnego drewna egzotycznego to piękne, a zarazem niezwykle praktyczne połączenia domu z ogrodem.

Przebieg prac podczas budowy tarasu

Budowę drewnianego tarasu poprzedza przygotowanie projektu w oparciu o oczekiwania i zapotrzebowanie Klienta. Proponowane przez nas tarasy z drewna egzotycznego wykonane są z bardzo estetycznego materiału, a drewno dobierane jest z uwzględnieniem warunków otoczenia tarasu (nasłonecznienie, wilgotność). Standardem naszej pracy jest odpowiednie zabezpieczenie gotowego już tarasu tak, aby służył przez lata. Oprócz tego, że projektujemy i montujemy drewniane tarasy na terenie Warszawy i okolic, służymy także poradą i pomocą w zakresie ich właściwej konserwacji. Pracujemy z drewnem europejskim i egzotycznym. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami zrealizowanymi w większych miastach, takich jak Warszawa, jak i mniejszych miejscowościach na terenie województwa mazowieckiego.

Tarasy z elementów kamiennych i betonowych:

Specjalizujemy się również w budowie tarasów z kamienia, elementów kamiennych oraz elementów betonowych.
Stosujemy wszystkie dostępne materiały – według upodobań klienta. Służymy radą, jaki rodzaj tarasu i jaki materiał będzie optymalny w danym ogrodzie. Realizujemy projekty na terenie Warszawy i okolic.

tlo_linia_tresc